Karta ISIC AZS w KU AZS PP
Legitymacje ISIC AZS wyrobić może każdy osobiście przez system Planeta AZS na stronie: 
 
Każdy sam, indywidualnie wypełnia wniosek i przelewa składkę przez system szybkich płatności. Nie ma już plastikowych kart ISIC tylko karty online (chyba, że chcecie posiadać kartę w "realu" to za dodatkową opłatą można sobie taką zamówić).
UWAGA! Ważne! Wypełniając wniosek w zakładce klubu należy wybrać —- KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI POZNAŃSKIEJ !!! (tylko wybierając KU AZS PP będziecie widoczni w naszej bazie; w przypadku wybrania innego klubu - zawodnik sekcji nie będzie naszym członkiem dlatego to tak istotne) !!!
Wysokości składek uległy zmianie i wynoszą odpowiednio 80zł/120zł/1000zł, w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia.
 

ISIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC (dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie, potwierdzenie statusu studenta) oraz korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

Wszystkie dokumenty - informacje o wariantach, dokumenty zgłoszenia szkody oraz instrukcje zgłaszania szkody dostępne są na stronie: http://legitymacje.azs.pl/

Dodatkowo występuje też legitymacja ITIC-AZS dla nauczycieli lub trenerów pracujących w klubach lub na Uczelniach oraz legitymacja AZS.

Jeśli nie masz konta - kliknij tu !!!

 

 

 

Jeśli masz już konto - kliknij tu !!!

 

 

 

ISIC (International Student Identity Card) to…
…jedyny dokument potwierdzający status studenta i ucznia na całym świecie oraz gwarancja dostępu do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie w tym 4486 w Polsce. ISIC jest uznawany w 116 krajach świata i co roku korzysta z niego około 10 milionów osób na całym świecie.

 

Jakie korzyści daje karta ISIC-AZS poza systemem ISIC?
Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego w Wilkasach, Gdańsku – Górkach Zachodnich oraz Zieleńcu. Ponadto Organizacje Środowiskowe AZS oraz jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

 

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)…
Posiadacz karty ISIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w PZU S.A. na kwotę 6500 zł. (Standard) , na kwotę 25.000zł (Komfort) lub 65.000 zł (Sport) oraz ma możliwość wykupienia dodatkowego doubezpieczenia dotyczącego m.in. leczenia za granicą i sportów ekstremalnych.

 

Gdzie wyrobić lub zaktualizować kartę ISIC-AZS?
Aby wyrobić lub aktualizować kartę ISIC-AZS należy udać się do naszego Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Poznańskiej ul. Piotrowo 4 (pok.226).

 

W roku akademickim 2023/2024 ubezpieczycielem członków Akademickiego Związku Sportowego jest firma PZU S.A., która na okres 1.10.2023 – 30.09.2024 oferuje rodzaje polis NNW: „Standard” (opłata 80zł), "Komfort (opłata 120zl) i „Sport” (opłata 1000zł).

 

Wszystkie dokumenty związane z polisami dostępne są na stronie www pod adresem https://azs.pl/legitymacje